Торгові стелажі для взуття та одягу

0
106

В будь-якому магазині взуття та одягу головне — атмосфера. Стильний, затишний інтер’єр та приємна обстановка неминуче залучать клієнтів, причому клієнтів будь-якого рівня.


В будь-якому магазині взуття та одягу головне — атмосфера. Стильний, затишний інтер’єр та приємна обстановка неминуче залучать клієнтів, причому клієнтів будь-якого рівня.
Стелажі в магазині повинні відрізнятися один від одного в залежності від типу одягу, для якої вони призначені. Наприклад, стелаж для верхнього одягу повинен бути достатньо довгим — адже верхній одяг дуже габаритна, і важливо, щоб клієнт міг добре розгледіти вподобану модель. Що стосується джинсового одягу, для зручності і наочності доцільно розміщувати окремо по одному зразку від кожної моделі. Для дитячого одягу можна використовувати стелажі різних кольорів і сортувати речі за статтю, віком і призначенням.
Для нижньої білизни краще вибрати стелажі, здатні підкреслити декілька інтимний характер товару. Для спортивного одягу краще використовувати стелажі, різноманітні по конфігурації і кольору: адже і спортивний одяг представлена широким асортиментом багатьох брендів. А стелажі для взуття повинні надавати клієнту можливість максимально зручно оглянути і примірити товар.
Стійки, пристінні та острівні торгові стелажі Одеса, а також стелажі зовнішнього і внутрішнього кута допоможуть організувати магазин за категоріями товарів і підкреслити потрібні моделі одягу і взуття.
Бувають і додаткові пристосування: вішалки, підставки для взуття, дзеркала, крючки, цінникоутримувачі з пластику, а крім того — засклені вітрини для спеціальних товарів: для вечірніх суконь, дорогих аксесуарів та ін. Процес вибору товару можна зробити ще більш приємним допомогою використання підсвічування і оригінальних колірних рішень.
Підібрані з розумом і зручно розташовані стелажі, вдало подають весь асортимент, обов’язково приведуть нових, задоволених покупців.