У російських школах заборонили проводити масові заходи до 2024 року

0
14

Заходи покликані стримати поширення коронавірусної інфекції.

Глава росспоживнагляду анна попова продовжила дію санітарних правил для освітніх установ в умовах поширення коронавірусу до 1 січня 2024 року. Про це йдеться в постанові, опублікованій на офіційному порталі правової інформації, пише лента.ги.

Повідомляється, що продовжено заборону на проведення масових заходів у школах, спортивних організаціях та спеціалізованих установах для неповнолітніх. Виняток зроблено тільки для організацій середньої професійної та вищої освіти, організацій додаткової освіти та дозвільних організацій.

Також як і раніше відзначена необхідність регулярного прибирання і провітрювання приміщень в школах і дитсадках, а також вимірювання температури у дітей і співробітників. Як і раніше, рекомендовано ізолювати групи дітей один від одного. Всі ці заходи повинні допомогти запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, з 30 жовтня і по 7 листопада в країні відповідно до указу президента діє локдаун. При цьому суб’єкти рф мають право продовжити неробочі дні. Також з кінця минулого місяця практично в усі організації, торгові центри, установи культури і громадського харчування вхід здійснюється при пред’явленні qr-коду, що підтверджує наявність щеплення від коронавірусу.