Універсальна яскравість: палетка makeup revolution i heart revolution mini tasty avocado

0
13

Доброго часу доби всім читачам цього відгуку 🙂

Сьогодні хочеться розповісти вам про дуже яскравою, соковитою, і, забігаючи вперед, дивно якісної малятку — палетці mini tasty avocado від бренду i heart revolution.

Почнемо з передісторії 🙂 на палетку я задивлялася давно, але ніяк не могла зважитися: вибір повинен був бути зроблений на користь тільки однієї з невеликих красунь від makeup revolution (i heart revolution — їх саббренд, а в рф-магазинах і зовсім різниці не роблять: кладуть всі разом :d). Зробивши в магазині свотчі, я зрозуміла, що mini avocado за якістю виглядає найбільш привабливою з усіх. А через деякий час завдяки щасливому випадку уважності подруги я отримала цю палетку в подарунок 😅 і з’явився шанс перевірити якість тіней в справі.

Зовнішній вигляд, оформлення, свотчи

Палетка приходить упакованої в симпатичну коробочку кольору яскравої зелені, посередині-прозоре віконце, через яке видно палетку. Ця коробка у мене, на жаль, не збереглася. Частина інформації про продукт продубльована на задній частині самої палетки — зокрема, вага тіней в кожному рефілі: 1.35 гр. Тіні так само є веганськими, і не тестуються на тваринах, про що повідомляла нам загублена коробка 😅 . Виробляються вони в китаї.

Також на зворотному боці палетки міститься графічне позначення рефілів і їх нумерація. Навіщо? хто знає……

Сама ж палетка виглядає диво як добре: до стиглого авокадо так і тягнеться рука, і не суть важливо, що весь він з прогумованого пластика 😂 з пластика, до слова, виконана вся палетка. Зроблена досить міцною, закривається на засувку. Рефіли не магнітні (а шкода).

Всередині палетки нас зустрічає зменшена копія» старшої сестрички», tasty avocado palette. Можна, втім, сказати, що вони збігаються не у всьому. Так, в міні-версії знайшлися відтінки, які в tasty avocado не представлені — ну і навпаки, звичайно ж, не всі відтінки великої палетки перекочували в «міньку».

Для зручності пронумерувала відтінки так, як вони йдуть в палетці. Отже, справа наліво:

1 — сяючий сатин кольору шампанського. Щільний, масляний, жирненький:) найкраще набирається і і переноситься пальцем, хоча і з пензлем, звичайно, конфліктувати не стане. Може трохи скочуватися.

2 — матовий темно-зелений. На межі «зеленочного» фолу 🙂 але йому все-таки вдається туди не скотитися. Добре пігментований.

3 — темно-зелена, хвойна база відтінку і шиммер трохи світліше в тон. Тх ідентичні першому відтінку.

4 — яскравий, соковитий лайм, дуже кремовий матовий. Відтінок-заглядіння 🙂 через схожого відтінку я одного разу купила іншу палетку mur, і була жорстоко розчарована запиленістю, крейдою і невиразністю. Тут боялася отримати схожий результат, але, на щастя, в разі цієї палетки формула не в приклад краще. Як взагалі люди примудряються робити різні за якістю відтінки приблизно одного кольору на одному і тому ж виробництві?…

5 — моя особиста зірка палетки: ідеально холодний коричневий 😂 хочете-вірте, хочете — ні, але я та сама людина, яка завжди хоче, щоб в палетці по дефолту був який-небудь ідеальний холодний тауп, будь вона хоч скільки кольоровий :«d цей відтінок я полюбила використовувати в тому числі і для брів. Вписується ідеально-правда, після цього потрібно відразу забути, що на обличчі взагалі є брови, і до кінця дня їх більше не чіпати. 😅

6 — шиммер кольору ніжної весняної зелені. Дуже життєрадісний 🙂 по тх схожий з іншими сіяшкамі палетки.

7 — ну… «ти намагався». Відтінок жухлой трави з відходом в жовтизну — бачу цей шіммер якимось таким 😅 як зрозуміло за описом, не найулюбленіший мій рефіл. Однак макіяж з ним є, знайшлося одне нетривіальне застосування 🙂

8 — ще одна зірка палетки-ідеальна бірюза 🙂 і сама безпроблемна з нанесення з усієї бірюзи в моїй колекції, за умови, що такі відтінки в принципі дуже проблемні :d про таке зазвичай говорять „тушує себе сам“. Мінуси: катає себе з століття теж сам, і досить швидко. Потрібна бронебійна база.

Макіяжі

Насамперед — нюд 🙂 хотілося перевірити, наскільки легко провернути денні макіяжі з цією яскравою палеткою. Цілком собі! використані відтінки 1 і 7.

»все краще відразу»: в макіяжі задіяні відтінки 1, 2, 4 і 6. Брови оформлені відтінком 5.

«бірюза моя бірюза»: моно-макіяж за допомогою відтінку 8. Брови оформлені відтінком 5.

Експериментальна графіка: відтінок 2 в якості зовнішньої стрілки (всередині — неон від lamel).

«не плагіат, а косплей»» у спільноті таммі-манів обговорювали кікімору-болотний відтінок з червонуватим «бочком». Вирішила відтворити свою подобу з підручних засобів. Тут-то жухла трава і стала в нагоді: d до цього рука до неї місяць не дотягувалася. Поверх відтінку-знема з палетки купання чарівниці.

Підсумок

Порадувала мене палетка? безумовно! купила б я її без знижок? точно ні 😅 все-таки нюанси начебто катаються тіней мають місце бути. Але за варіативність, універсальність, тревел-френдлі і м’якість тіней mini tasty для мене точно виділяється серед інших палеток бренду-вона і виглядає як іграшка, і відчувається як іграшка, яку дуже приємно і корисно мати в колекції. Так чому б і ні? 🙂