«віддала дочку, тепер шкодую»: американка хоче забрати дитину у прийомних батьків через 12 років

0
18

35-літня джессіка опублікувала несамовитий пост на reddit про свою сім’ю. Американка зізналася, що 18 років тому народила прекрасну дочку олену (жінка змінила імена, щоб зберегти анонімність. — прима. Ред.). Однак все йшло не так гладко, як хотілося б. Коли дівчинці виповнилося 6 років, її батько і чоловік джесіки вирішив піти з сім’ї. Він знайшов іншу жінку і захотів побудувати з нею стосунки.

Джессіка впала в депресію. За її словами, в той період вона стала зловживати алкоголем і пристрастилася до наркотиків. Життя йшло по похилій. Жінка навіть стала замислюватися про суїцид. Вона зрозуміла, що в такому стані не зможе дати своїй дочці нормальне виховання. Джессіка прийняла важке рішення-віддати дитину на піклування в іншу сім’ю, яка, на її думку, змогла б забезпечити її спадкоємиці хороше майбутнє.

«дванадцять років тому сиділа на наркотиках, доводячи судді, що я не тільки не здатна піклуватися про свою дочку, але і можу надати на неї поганий вплив. Я б не принесла нічого хорошого в її життя. Мій колишній (і батько дочки), до речі, теж приймав заборонені речовини, але, коли він пішов у іншій жінці, його життя перекинулася. Він реабілітувався, зміг відновити своє здоров’я, але з нами знатися не хотів.

А я вирішила зробити те, що тоді вважала правильним. Я відмовилася від своїх батьківських прав. У реабілітаційний центр я не мала можливості звернутися, оскільки ледве зводила кінці з кінцями. Я віддала дочку на піклування в хорошу сім’ю, а сама переїхала до двоюрідної тітки. Жінка була дуже релігійною. Вона поставила мене на шлях істинний і допомогла позбутися залежності», — зазначила джессіка.

Жінка зізналася, що, налагодивши своє життя, вона намагалася вийти на контакт зі спадкоємицею, але її нова сім’я була категорично проти. Однак цього року олені виповнилося 18 років. Дівчинка відшукала матір і подзвонила їй в надії на зустріч.

» коли я була на роботі, мені надійшов іногородній дзвінок. Тоді моє серце здригнулося. Десь в глибині душі я сподівалася, що це була вона. Я була вражена, коли почула голос олени. Вона назвала мене мамою. Я почула, як дочка кличе мене мамою, через стільки років! я навіть не могла говорити, тільки плакала. Для мене було великою честю те, що вона простягнула мені руку. Я не думала, що вона зможе мене пробачити. Олена сказала, що хоче зустрітися і поговорити, а я просто не знаю, як себе з нею вести», — пояснила джессіка.

За словами жінки, її дочка розлютилася на свою сім’ю, яка забороняла їй встановити контакт з біологічною мамою. Коли олені виповнилося 18, вона вирішила виправити ситуацію.

» очевидно, вона знайшла мене на facebook. Батьки говорили їй, що я психічно хвора і неврівноважена. Вона подивилася на мої фото в соцмережі і подумала, що моє життя стало іншим і зі мною можна почати спілкування. Тепер я просто не знаю, як бути. Олена хоче повернутися до мене. З одного боку, я розумію, що нова сім’я виростила її, захистила і виховала. Олена-така красива і розумна дівчинка. Зараз вона навчається в коледжі, отримує стипендію. У неї все добре.

З іншого боку, я так зла, що вони навіть не намагалися дати нам можливості поговорити. Вони знали, що я реабілітувалася, що алкоголь і наркотики в минулому. Я писала олені листи на дні народження, новий рік, але вони не передавали їй їх. Тепер я маю намір її забрати, і олена не проти. Я хочу показати їй, що люблю її і завжди любила всі ті роки, що ми були в розлуці, але мене мучить совість перед людьми, які її виховували. Порадьте, як мені бути?» — звернулася джессіка до інтернет-користувачів.

Думки людей розділилися. Одні відзначали, що жінці обов’язково потрібно возз’єднатися з дочкою, інші ж — що забрати олену буде неповажним рішенням по відношенню до її прийомних батьків.

«намагайтеся не зосереджуватися на її прийомних батьків і не критикувати їх будь-яким чином. Вони молодці, виростили дівчинку. Але якщо вона хоче повернутися, нехай. Їй же 18, має право вибирати», «вони її виростили, коли ви вирішили опустити руки і просто кинути напризволяще, так не можна. Тепер ви налаштовуєте дівчинку проти них», » я вважаю, що дівчинка повинна залишитися зі своїми прийомними батьками, а ви просто можете з нею спілкуватися на стороні, так як їй 18, ніхто цього більше не заборонить», — порадили інтернет-користувачі.

Юлія іоніна