Водянова в траурно-мармуровому, каньє уест в масці фантомаса: як пройшло весілля сина найбагатшої людини в світі

0
24

29-літній спадкоємець бернара арно цього літа розпрощався зі статусом завидного нареченого і пов’язав себе узами шлюбу з дизайнером жеральдін гюйо. Пара відсвяткувала торжество в парижі ще 10 липня, а 16 жовтня зіграла друге весілля у венеції. Вечірка пройшла вже не тільки в колі родичів і близьких, а й за участю зіркових друзів новоспеченого подружжя. А їх у них ох як багато!

Цього року олександр офіційно став головою ювелірної компанії tiffany&co, а його обраниця відкрила власний бренд аксесуарів d’estrеe.

Довгі роки шанувальники родичів наталії водянової міркували, хто б міг стати гідною партією олександру. Все-таки молода людина-один з п’яти спадкоємців генерального директора lvmh (louis vuitton, fendi, christian dior, givenchy) бернара арно, найбагатшої людини в світі. Його дружина просто зобов’язана бути освіченою, ерудованою, з хорошої сім’ї, з відмінним вихованням і серйозними планами на майбутнє.

І, як тепер бачимо, 29-річному спадкоємцю арно вдалося знайти ідеальну обраницю. Жеральдін з відзнакою закінчила центральний коледж мистецтв і дизайну сент-мартінс в лондоні, випускники якого стали талановитими і відомими на весь світ дизайнерами. А зараз дівчина є главою бренду аксесуарів. Завдяки своїм досягненням вона рік тому потрапила в список forbes «30 до 30».

Одними з перших гостей італійського весільного торжества стали давні друзі олександра арно і амбасадори бренду tiffany&co — бейонсе і джей-зі. Співачка, до речі, є ще й давньою фанаткою прикрас жеральдін.

Наталія водянова з чоловіком і дітьми також не змогла пропустити церемонію. Інтернет-користувачі вже встигли обговорити монохромно-мармуровий образ 39-річної моделі з вуаллю і темними окулярами, а також порадіти раптової фотографії з сином максимом, обличчя якого вона так ретельно приховує.

Інсайдери кажуть, що церемонія вийшла дуже красивою і елегантною, а невеликий виступ каньє уеста злегка розбавило цей аристократичний вечір. Епатажний співак з’явився перед гостями в … Масці, створеній креативним директором balenciaga і близьким другом артиста демной гвасалія.

Каньє, до речі, настільки сподобався його новий сценічний образ, що під час прогулянок по венеції вирішив з нього не виходити. Фотографії репера в масці фантомаса облетіли весь інтернет і вже стали мемом шанувальників хіп-хоп музики.

Женя мацынина