Живий кен обтягнув розповнілі ноги блискучими колготками

0
20

Родріго альвес, перетворившись з кена в барбі не втомлюється експериментувати з модними образами.

На жаль, ці експерименти виходять, в основному, невдалими. Щоб порахувати провали зоряного фрика тільки за цей рік, не вистачить пальців на руках. То одягне сукню як у дружини олігарха з нульових, то вибере обтягуюче і декольтоване міні, яке посоромилася б надіти навіть кім кардашьян. А його божевільний наряд в червоних трояндах? або плаття, немов зшите з запиленої театральної портьєри? а наряд русалки на червоній доріжці? загалом, своїми аутфітами кен не втомлюється смішити публіку, хоча напевно розраховує на зовсім інший ефект.

Новий вихід альвеса на вечірку в один з бразильських клубів теж перетворився на модний промах. По-перше, сам аутфіт був дуже дивним. Обтягуючий блискучий мікрокомбінезон з величезним декольте альвес доповнив тілесними блискучими колготками. Навіть у 90-ті це вважалося б кітчем.

По-друге, судячи зі знімків, родріго-джессіка знову став набирати вагу. Нагадаємо, після гормональної терапії зірка значно поправилася. Щоб скинути вагу, кен вдався у своєму улюбленому способу-ліг на стіл хірурга. Йому зробили резекцію шлунка, і зайві кілограми почали йти. А зараз знову повернулися. Під комбінезоном можна легко помітити стягуючий корсет.

Ну а ноги фрика і зовсім перетворилися в дві «ковбаски». Втім, тут повноти могли додати і блискучі колготки. Недарма цей «кошмар стиліста» не рекомендують носити навіть худеньким дівчатам.

Пропонуємо подивитися і на інші провальні аутфіти живого кена за цей рік.

+20

Ліда буслаєва