«Колобок і Чудо-піч» — вчимося граючи! Дитяче додаток для Андроїд

0
369

Розробка дитячих розвиваючих мобільних додатків сьогодні отримує стрімке поширення. Смартфони і планшети на платформі Android зараз доступні широкій аудиторії.


Розробка дитячих розвиваючих мобільних додатків сьогодні отримує стрімке поширення. Смартфони і планшети на платформі Android зараз доступні широкій аудиторії.
Мільйони людей користуються всім спектром можливостей, що надаються розробниками мобільних додатків: різними віджетами, додатками для бізнесу, спорту, зв’язку, іграми і новинними порталами, коміксами та книгами. Так чому б не розширити межі використання новинок техніки? Не обмежуйтеся фоторедакторами, іграми та програмами для спілкування, адже Ви можете запропонувати своїй дитині новий метод навчання — розвиваючі програми для мобільних платформ! Безкоштовні ігри для дітей на Андроїд недарма завойовують визнання багатьох батьків з усього світу: у століття високих технологій необхідно привчати дітей до спілкування з технікою з ранніх років, щоб чадо і надалі йшло в ногу з часом. Розвиваючі ігри на планшети дозволяють не тільки ознайомитися з винаходами мобільної індустрії, але й розвинути увагу, логіку малюка в цікавій для нього формі.
«Колобок і Чудо-піч» — корисна гра, що розвиває пам’ять, логіку, уважність. Додаток виконано в казковому стилі, дитина зустріне вже знайомих йому персонажів російських народних казок, в тому числі і Колобка — головного героя гри, якому потрібно допомогти навчитися готувати традиційні страви за рецептами. Приваблива графіка, звуковий і музичний супровід не дадуть малюкові занудьгувати, а барвисті образи будуть приємні оку.

Безкоштовні ігри для дітей на Андроїд часто мають і платні версії. Попередній варіант «Колобка і Чудо-печі» був завантажений користувачами понад 50000 разів всього за місяць, однак він не відкривав широкого спектру можливостей, доступних в оновленому платному варіанті. Вартість гри всього 30 рублів, а за ці гроші Ви не купите навіть просту китайську іграшку чи цікаву книжку! Компанія Flexymind також пропонує й інші навчальні ігри для дітей на Андроїд, які однозначно сподобаються Вашому малюкові.
Повнофункціональна платна версія навчальної гри відкриє доступ до нових інгредієнтів і рецептів, додатковим міні-ігор, більшої різноманітності вибору і регулярним оновленням. Оновлений варіант розвиваючого додатка для смартфонів доставить дитині набагато більше задоволення. Малюк буде радий зустріти улюблених персонажів з більш яскравою і привабливою анімацією, йому сподобаються нові безмежні можливості гри.