7 знаків зодіаку, які частіше за інших розбивають серця

0
14

Одна справа — бути чарівним, а інша — не піклуватися про почуття інших. Любов прекрасна, але тільки якщо вона взаємна. Є знаки зодіаку, які з легкістю або, краще сказати, з лякаючою частотою розбивають серця своїх обранців. Звичайно, це не означає, що якщо ви шукаєте партнера, то повинні виключити людей, потенційно небезпечних з точки зору знака зодіаку. Давайте подивимося, хто ці серцеїди. Або, можливо, ви самі ставитеся до цього списку?

Козероги

Неприємною рисою козерога є його схильність думати тільки про свої почуття, не турбуючись про інших. З цієї причини козероги входять в число знаків зодіаку, які розбивають серця, не моргнувши і оком.

Якщо ви любите когось народженого під цією зіркою, будьте обережні. Якщо ви не сприймаєте все близько до серця, можливо, вам пощастить і ви зможете навіть побачити зміни в своєму партнері-козерозі. Якщо ні, подумайте двічі, а чи потрібно вам це. Справа в тому, що козероги панічно бояться, що обранці змусять їх страждати, тому з легкістю розбивають серця своїх половинок ще до того, як у них виникне така думка.

Скорпіони

Скорпіон — один із знаків зодіаку, який майже несвідомо розбиває серця. Люди, народжені під цим знаком, зазвичай дуже пристрасні і, на жаль, дуже мстиві і жорстокі. Через це зазвичай говорять, що люди-скорпіони здатні руйнувати відносини повільно, непомітно для партнера, поки партнер не почне страждати. Позитивним моментом є те, що, коли відносини складаються добре, скорпіони здатні дати іншій людині по максимуму своєї любові і турботи.

Леви

Леви так само, як і скорпіони, розбивають серця своїм пристрасним характером. Вони є фантастичними партнерами, якщо відносини складаються в позитивному ключі, але можуть стати дуже важкими, якщо щось пішло не так. Люди цього знака зляться, якщо відчувають холод, що виходить від партнера, і тоді вони стають ірраціональними і (майже) поганими, завдаючи біль своїй половині.

Овни

Овни не сильно відрізняються від двох попередніх знаків зодіаку. Спочатку здається, що це дуже хороші люди, які не здатні навмисно зачепити почуття інших.

Овни дуже влюбливі, але так само швидко їх запал гасне, і вони негайно кидають партнера і рухаються далі, назустріч новій любові, залишаючи партнера в повному подиві, що ж послужило приводом для розставання. Звичайно, це не завжди так, але краще бути готовим до будь-якого результату.

Діви

Ви знаєте, що робить діву одним з найбільш холоднокровних знаків зодіаку? люди, народжені під цим знаком, насилу погоджуються на закінчення відносин, якщо тільки це не їх ініціатива. З цієї причини, якщо діви відчують намір партнера залишити їх, вони щосили будуть безжально наносити душевні рани своєму обранцеві.

Якщо ви маєте намір розірвати відносини з дівою, не потрібно коливатися і тягнути, інакше це може привести до серйозних страждань. Якщо ви зможете пережити розрив з дівою, вам вже нічого не страшно в цьому житті.

Раки

Злопам’ятні раки входять в число знаків зодіаку, що розбивають серця без докори сумління. Люди цього знака, як правило, дуже самовпевнені, тому, коли ситуація або відносини їм більше не підходять, вони не проти розтоптати почуття інших людей. Оскільки раки за своєю природою є інтуїтами, якщо вони щось запідозрили, вони здатні завдати шкоди партнеру і не здадуться в своїй мстивій гонці, поки дійсно не розіб’ють серце своєї половинки на дрібні осколки.

Близнюки

Через свою двоїстої природи близнюки-один із несамовитих знаків зодіаку, але невідомо, навмисно вони це роблять чи ні. Ніколи не можливо зрозуміти, на якій стадії у вас знаходяться відносини.

Зникають раптово і без пояснень, залишаючи партнера на самоті і без будь-якої надії на возз’єднання.

Марина виноградова,wday.ru