Жіночий светр олива гачком

0
17

Автор роботи і безкоштовного опису ірина горбачова.

Для початку бажано зв’язати зразок, зробити сот, провести розрахунки… В дужках я вкажу свої цифри, якщо ваша пряжа відповідає моїй по товщині, то можна скористатися ними.

У мене пряжа 100% меринос 1230 м/100 г, в’язала в 4 нитки, виходить приблизно 307 м/100 г, гачок 2,5. Розмір виробу 46-й.

Відповідна пряжа (відповідна умовно, тому що все треба пробувати в зразках і робити висновки): метражем 100гр/250-400м. Наприклад: газзал бебі вул і бебі коттон, джинс, алізе коттон голд, італійський бебі коттон, алізе белла, фловерс, віта діамант, віта кссандра та інші.

Цікавий светр гачком від ельвіри в’язалової

Привіт, дорогі друзі. Сьогодні вашій увазі хочу представити светрик пов’язаний гачком. Схемку до нього так само намалювала я, художник я так собі, тому що маємо, то маємо))) пов’язані светри пряжею газзал рок-н-рол і ярн арт мелодія.

The simple geometry sweater від @anastasia129.crochet за основу схеми я взяла відому багатьом larksfootstitch. З неї в основному пледи в’яжуть до речі. А мені ось светр захотілося))) ⠀ в оригінальній версії схеми полотно виходить з отворами, які для зимового светра не зовсім