Алек болдуін заявив, що не натискав на курок револьвера на зйомках «іржі»

0
23

Ось це воістину голлівудський поворот подій. Алек болдуін, який випадково застрелив жінку на зйомках фільму «іржа», раптом різко змінив свої свідчення.

Телеканал abc опублікував витяги з інтерв’ю болдуіна, яке він дав після інциденту. Ведучий джордж стефанопулос зазначив, що сценарій фільму взагалі-то не передбачав, що алек натисне на курок.

І тут актор і продюсер відповів: «курок не був спущений. Я не натискав на курок».

» так ви не натискали на курок?» — уточнив вражений ведучий. Алек ще раз підтвердив це і додав:»я б ніколи не наставив ні на кого зброю і не натиснув би на курок, ніколи».

При цьому те, що зброя все ж знаходилося у нього в руці, алек не заперечує. Ймовірно, щось сталося з револьвером…

63-літній артист також уточнив, що» хтось вставив в зброю бойовий патрон, який навіть не повинен був перебувати на майданчику«, проте сам він» не має поняття», як це сталося.

Болдуін зазначив, що навіть зараз він не може повірити в те, що сталося: «це здається нереальним». Галину хатчінс, за словами актора, любили всі члени знімальної групи і захоплювалися їй.

Повне інтерв’ю болдуїна про трагедію вийде 2 грудня.

Зазначимо, раніше слідчі змогли встановити, що рушницю, з якої був зроблений постріл, члени групи використовували для розваги — вони стріляли по мішенях бойовими патронами в неробочий час. Імовірно, саме так бойова куля і опинилася в зброї.

Видання deadline ж повідомляло, що на майданчику вже неодноразово були проблеми з безпекою. Як мінімум-одна осічка з тим самим револьвером, який в підсумку і вбив галину хатчінс. «зброя двічі дала осічку в закритому приміщенні, а потім спрацювала в руках у людини, яка її тримала», — зазначало одне з джерел видання. Також люди скаржилися на недостатні заходи проти поширення covid-19.

Кілька людей навіть написали заяви на звільнення незадовго до інциденту з галиною хатчінс.

123…12

Життя алека болдуїна відразу пішла під укіс. Він випадково вчинив страшне злодіяння

дивитися галерею

Анна мілліонова