Без пилососа далеко не заїдеш

0
376

І хоч віник – знамените казкове засіб пересування для жінок з особливим родом занять, все ж добре, що придумали пилосос.


І хоч віник – знамените казкове засіб пересування для жінок з особливим родом занять, все ж добре, що придумали пилосос.
Жінка часто буває абсолютно непередбачувана: то з дому не витягнеш, то раптом їй хочеться кудись мчати (магазини, кафе, подруги). Але совість нагадує про те, що до приходу чоловіка з роботи додому повинен блищати. І часто, не заради чоловіка, а заради збереження власного статусу самої кращої господині. Уявіть себе, махающей віником зі швидкістю світла. Смішно? Так, особливо, коли ціни на порохотяги не такі вже й захмарні, щоб вважати це диво техніки недоступним задоволенням для господині.
При виборі такого важливого інструменту, потрібно відразу визначитися з вашими побажаннями. Вам потрібен помічник або додаткове навантаження при прибиранні? Якщо перший варіант, то вибирайте пилосос із середньою потужністю всмоктування пилу. Це забезпечити вам можливість тривалий час «дзижчати», прибираючи велику квартиру. Пилососи розхвалені високої потужності вимагають «відпочинку» після п’ятихвилинної роботи. Зате їх плюс – не залишають після себе нічого, навіть розкиданих чоловіком шкарпеток. Зверніть особливу увагу на техніку для прибирання з можливістю регулювати потужність: вона набагато зручніше у використанні, так, і істотно економічніше в плані енергоспоживання.
У пилососів є різні рівні фільтрації і відповідно різні фільтри або ємності для збору пилу. Краще всього, звичайно, мати в будинку найновіші технічні винаходи, які легко чистити і мити після кожного прибирання. Якщо ж ви вибираєте пилосос з фільтром, то віддавайте перевагу паперовим. Текстильні фільтри хороші тим, що його можна використовувати досить тривалий час, але паперові краще утримують пил. Зараз не проблема знайти саме той мішок-пилозбірник, який вам потрібен, враховуючи особливості приміщення. Для прибирання в приміщенні, де постійно присутні різкі запахи (кухня, наприклад), краще вибирати мішок з вугільним фільтром, а от для людей, які страждають від алергії, бажано придбати антиалергенні пилозбірники.
Для особливо претензійних господинь придумані навіть пилососи з різними додатковими функціями, наприклад, ароматизацією повітря. Ну, не прибирання, а суцільне задоволення.