Безрозсудна діана: витівки принцеси, які приховували від громадськості

0
25

Коли згадуєш леді ді, то в першу чергу в голову приходять образи справжньої аристократки, яка чітко виконує свої обов’язки. Кожна її дія була спланована.

Але діана-жива людина, і вона відступала від протоколу. Іноді спенсер надходила нерозважливо: її дії не піддавалися ніякій логіці, а охорона принцеси була в жаху від того, що відбувається.

про які витівки принцеси діани ви не знали?

Ходила в нічний клуб

Леді ді дружила з фредді мерк’юрі, а ця людина була екстравагантним. Одного разу після офіційного прийому діана дізналася, що фредді і вся його компанія продовжить веселощі в нічному закладі. Спенсер вирішила не пропускати вечірку і вмовила музикантів взяти її з собою. Щоб дотримати приватність, леді ді переодягнули в чоловіка, і в такому вигляді вона до ранку танцювала в клубі.

Але є й інше пояснення її вчинку. Деякі очевидці стверджують, що фредді взяв принцесу на «слабо». Спочатку діана не збиралася відвідувати такі заклади, але потім взяв гору спортивний інтерес.

Мало не потрапила в поліцейську дільницю

Діана була присутня на дівич-вечорі перед весіллям подруги, де була організована костюмована вечірка. Діана та інші дівчата були в справжніх костюмах поліцейських.

Переодягнена принцеса уельська змогла таємно покинути букінгемський палац разом з подругою. На вулиці діана побачила жінку легкої поведінки і почала говорити з нею про мораль. А потім принцеса і її подруга вирішили жартома заарештувати блудницю. В результаті загралися дівчата мало не потрапили в справжній поліцейський відділок.

Вистрибувала з другого поверху в замет

Здавалося б, рівень відповідальності у будь-якої жінки зростає до небес, як тільки вона стає матір’ю. Але, мабуть, діана-це виняток з правил.

Одного разу, перебуваючи на відпочинку в австрії, принцеса вирішила прогулятися по нічному місту. Але от біда, двері готелю були вже закриті. Діану не зупинив цей факт: вона відчинила вікно і, не зволікаючи ні хвилини, вистрибнула з нього прямо в замет. Принцесу не збентежило, що її номер знаходився на другому поверсі і при невдалому приземленні саднами навряд чи обійшлося б.

Літала в економкласі

І який тут екстрим, скажете ви? дійсно, політ в загальному залі здійснює будь-яка людина, але тільки не королівська особа.

Принцеса захотіла бути «як всі » і попросила взяти їй квитки в економ-клас. Але як тільки діана сіла в крісло, її тут же впізнали. Почалися ейфорія, паніка і тиснява, кожен захотів попросити автограф або доторкнутися до принцеси. Охорона була в жаху: їм величезних праць варто було відігнати настирливих шанувальників і пересадити принцесу в vip-зал.

Зажадала у коханки повернути чоловіка

Шлюб чарльза і діани ніколи не був щасливим. Хоча принцеса уельська важко переживала розлучення, вона завжди намагалася тримати обличчя і не розмовляти на тему зрад її чоловіка. Але одного разу діана не витримала і висловила каміллі все, що думає.

Це сталося на святкуванні дня народження сестри леді ді. Принцеса і камілла опинилися в одному залі. Діана впевненим кроком підійшла до коханки чарльза і зажадала повернути їй чоловіка.

Я знаю, що відбувається. Не варто ставитися до мене як до ідіотки. Просто зроби це», — заявила дружина спадкоємця престолу.

А ось що відповіла камілла, так і залишиться загадкою: принцеса уельська заборонила всьому оточенню навіть нагадувати їй про ту зустріч.

Гуляла по мінному полю

Мабуть, цей вчинок діани був самим безрозсудним. Принцеса уельська була активною противницею протипіхотних мін. Під час візиту до анголи діана прогулялася по мінному полю, продемонструвавши свою позицію.

Звичайно, на принцесі був бронежилет, а за кілька хвилин до її прогулянки на цій ділянці проходили роботи з розмінування. Але не варто забувати про людський фактор. Така прогулянка була, м’яко кажучи, небезпечною. Та й скажіть чесно, ви б погодилися зробити подібний променад на місці діани?

Людмила мітрохіна, олеся яцкевич