Вибір трикотажного виробу

0
118

Неможливо уявити гардероб дівчини без зручного трикотажу. Асортимент виробів і матеріалу для трикотажу дуже великий – це і ажур, і фліс, оксамит на трикотажній основі, штучне хутро, джерсі.


Неможливо уявити гардероб дівчини без зручного трикотажу. Асортимент виробів і матеріалу для трикотажу дуже великий – це і ажур, і фліс, оксамит на трикотажній основі, штучне хутро, джерсі.
Завдяки унікальним властивостям, трикотаж застосовується у всіх сферах життєдіяльності людини – відпочинок, спорт, робота, будинок, свята. Тому продаж жіночого одягу повинна здійснюватися з дотриманням певних вимог. Виробник жіночого одягу випускає м’які і еластичні трикотажні моделі, які комфортно і зручно носити. Вони легкі і не сковують рухів. Але для того, щоб трикотажне виріб не доставляло незручностей при носінні, потрібно грамотно підібрати.
Вибір вироби з трикотажу.
Будь-який вибір починається з примірки. Тут немає ніяких певних порад, адже все залежить від конкретної моделі і задумки виробника. Моделі можуть бути короткими, широкими, обтягуючими, довгими, більше на кілька розмірів або точно по вашій фігурі. Все залежить від мінливої моди. Ви можете експериментувати як завгодно. Але пам’ятайте, що одяг з тонкого трикотажу підкреслює всі недосконалість фігури. Зверніть увагу на трикотаж з еластаном (спандекс, лайкра, поліуретан). Ви хочете купити жіночий трикотаж оптом з цього матеріалу? Значить ви робите правильний вибір, тому що такий трикотаж завжди зберігає первісну форму, незалежно від того, покладіть його у валізу або в шафу.
Після примірки зверніть увагу на стан матеріалу. Найчастіше виробник жіночого одягу приділяє належну увагу якості трикотажного виробу. Але може бути всяке. Тому докладно вивчіть як внутрішнє, так і зовнішнє стан матеріалу. Полотно матеріалу має бути без затягувань, ідеально рівним з усіх боків. Шви повинні добре тягнутися. Шви трикотажного виробу не повинні містити дірочки. В процесі шкарпетки дірки збільшаться і дадуть стрілку. Оверлок з виворітної сторони не повинен містити пропусків, затягнутих або витягнутих петель. Він повинен бути рівним, з якісною обробкою зрізу. Кінці ниток обов’язково повинні бути закріплені або заправлені. Низ виробів і рукавів повинен бути рівним, еластичним. Бічні шви повинні бути вертикальними. Якщо не дотримуватися режиму розкрою, виріб буде перекручуватися. Такий дефект з’являється тільки в процесі експлуатації. Погодьтеся, що ніхто не захоче купувати неякісний трикотаж. Від поганої якості страждає і продаж жіночого одягу.
Багато хто віддає перевагу в’язані за лекалами вироби в силу своєї м’якості і привабливого зовнішнього вигляду. В основному, багато воліють закуповувати жіночий трикотаж оптом. Так вигідніше. Що стосується перевірки якості виробу, то тут необхідно враховувати наступне. Краї виробів повинні мати по всьому периметру рівні петельчатые краю. Такі деталі з’єднуються за допомогою ланцюгового стібка на спеціальній машині. Рядок з одного боку, повинна мати ряд з петельок, а з іншого – звичайний вид.