Чай мате – елітний чай для гурманів

0
473

Сьогодні асортимент чаю та чайних напоїв досить великий. Але коли ви думаєте, де можна купити хороший чай, то, зазвичай, не отримуєте допомогу від друзів і знайомих. Адже посидіти за чашкою чаю, який носить звання «елітний», хочеться кожному. А ось, де взяти нові чаї, наприклад, чай мате купити, знають деякі гурмани.


Сьогодні асортимент чаю та чайних напоїв досить великий. Але коли ви думаєте, де можна купити хороший чай, то, зазвичай, не отримуєте допомогу від друзів і знайомих. Адже посидіти за чашкою чаю, який носить звання «елітний», хочеться кожному. А ось, де взяти нові чаї, наприклад, чай Мате, знають деякі гурмани.

Парагвайський чай — мате

Парагвайський чай (Мате) є непростим чайним напоєм. Його виготовляють із листя вічнозеленого тропічного дерева зі складною назвою Illex Paraguariensis. Цей сорт чаю входить в розряд корисних для людей, які використовують чайні напої як стимулятори своєї активності. Дієтологи вже давно наділили чай мате властивостями м’яко стимулювати фізичні і психічні процеси в організмі людини.
Дубильні речовини, ефірні масла та смоли, що входять до складу парагвайського чаю, надають особливий психомодулирующий ефект. Після пиття, правильно завареного мате, з’являється відчуття легкості, припливу енергії, при цьому тут немає обмежень за віком і фізичним станом.
Мате також приносить велику користь травному тракту, сприяючи розщепленню їжі. Дієтологи його приписують тим, хто скаржиться на постійне почуття голоду, тому він може бути чудовим напоєм для тих, що худнуть. Після значних фізичних навантажень і тренувань в організмі людини утворюється молочна кислота. Чай мате «вимиває» її з тіла, знімає втому. А велика кількість вітамінів, якими багатий цей напій, зробить його незамінним на столі тих, хто хоч раз спробував його.
Зараз чай мате в Москві і СПБ можна купити, не виходячи з дому. Для цього є спеціальний інтернет-магазин чаю, ціна в якому значно нижче, ніж в спеціалізованих чайних павільйонах торгових центрів. Там ви також можете вибрати сорти чаю, які ще тільки з’явилися у виробництві, але на полицях магазинів вони не скоро будуть. Не забувайте, що чай є відмінним подарунком з будь-якого приводу. Якщо у вас вичерпалася фантазія, що дарувати на Новий рік або день народження, то можна просто купити чай і попросити запакувати його у красиву обгортку. Повірте, винуватець торжества оцінить ваш смачний оригінальний подарунок.