Чому бабусі люблять онуків більше всіх

0
409

Бабуся у нас асоціюється з ласкою і турботою, домашньою випічкою і казками на ніч, розумінням і співчуттям, захистом від усіх, і навіть батьків, коли вони сваряться і в поганому настрої. Ми давно вже виросли. Купуємо одяг і дитячі шапки інтернет-магазин, але ніколи не забудемо теплих в’язаних шкарпеток, які змайструвала бабуся своїми всі вміють руками.


Бабуся у нас асоціюється з ласкою і турботою, домашньою випічкою і казками на ніч, розумінням і співчуттям, захистом від усіх, і навіть батьків, коли вони сваряться і в поганому настрої. Ми давно вже виросли. Купуємо одяг і дитячі шапки інтернет магазин, але ніколи не забудемо теплих в’язаних шкарпеток, які змайструвала бабуся своїми всі вміють руками.
Часто вже дорослі діти ображаються на своїх стареньких батьків, що вони люблять їх маленькі копії, які граються і пакостять добу безперервно, більше, ніж їх самих колись. Ці образи цілком обґрунтовані, адже бабусі і не заперечують того, що онука та онучку вони пробачать все на світі, лише б з ними було все в порядку.
Коли діти починають постійно твердити, що їх люблять більше або менше, то в них говорить не розум, а серце. Ці дитячі образи, насправді, все від того, що дідусі та бабусі, будучи в свій час молодими, просто, не вміли показувати свою любов. Так, вони любили, але не менше, а інший любов’ю. Тепер і онукам вони дарують інші почуття. Так, і з віком вони навчилися багато чому, і, напевно, самому головному – проявляти свою любов.
Для таких особливих почуттів, якими бабусі обдаровують своїх онуків, є свої причини. З плином років і різними життєвими ситуаціями приходить мудрість, розуміння, що час летить з невблаганною швидкістю, і потрібно ще багато чого встигнути. Але в ті ж моменти, у бабусь і дідусів, завдяки їх похилому віку, з’являється більше свободи від повсякденних обов’язків, більше часу на прояви теплих почуттів.
Мами і тата, в поспіху і гонитві за світлим майбутнім своїх дітей, просто не встигають видавати їм чергову «порцію» необхідної любові і ласки. Бабусі все це бачать, розуміють і компенсують.
Тут не потрібно ображатися на бабусь або звеличувати їх, як добрих посланців від Вищих сил. Нехай кожен виконує свою роль, і якщо ваші діти відчувають себе комфортно і безпечно у бабусі, то не обмежуйте їх спілкування. А якщо вам не вистачає вашої любові мами, то згадайте, коли ви останній раз мило розмовляли з нею за чашкою гарячого чаю?