День перед весіллям: що зробити, щоб як слід відпочити

0
374

Вважається, що одруження — не тільки одне з найбільш значних, але й одне з найбільш стресових подій. Чого тільки коштує каталог весільних суконь з цінами, нерідко вражають уяву. Так чи інакше, але перед
весіллям будь-яка наречена дуже хвилюється, а тому мріє в день перед торжеством як слід розслабитися. На жаль, це виходить далеко не у кожної панянки.


Вважається, що одруження — не тільки одне з найбільш значних, але й одне з найбільш стресових подій. Чого тільки коштує каталог весільних суконь з цінами, нерідко вражають уяву. Так чи інакше, але перед весіллям будь-яка наречена дуже хвилюється, а тому мріє в день перед торжеством як слід розслабитися. На жаль, це виходить далеко не у кожної панянки.
Отже, щоб відпочити перед настільки грандіозним заходом, насамперед, необхідно відволіктися від турбот. Потрібно мужньо відмовитися від незначних дрібниць і повністю присвятити день собі коханій.
Відмінний спосіб відпочинок — дівич-вечір. Незважаючи на те, що дуже багато панянки відмовляють собі в такому задоволенні, як дівич-вечір, жіноча вечірка не втратила своєї актуальності. Дівич-вечір не тільки розвеселить, але і дозволить поспілкуватися з подружками і поділитися з ними найпотаємнішим.
Щоб розслабитися перед весіллям наречена може відвідати spa-салон. По-перше, там можна перетворитися (маски або зробити масаж), а, по-друге, процедури повернуть тіла і душі гармонію.
Ще один варіант передвесільного відпочинку — заняття спортом. Хороша ранкова пробіжка, вправи на розтяжку або плавання в басейні додадуть тілу потрібні обриси, підбадьорять і повернуть чіткість думок.
Фахівці вважають, що нареченій необхідно два дні для того, щоб як слід підготуватися до свята і початку сімейного життя. Окрім розваг, у ці дні (як, втім, і в інший час) потрібно добре харчуватися і спати стільки, скільки вимагають правила якісного способу життя.
Перед весіллям бажано не переїдати та не зловживати занадто жирної і дуже солодкою їжею. Який же нареченій захочеться в день одруження страждати від раптової алергічної реакції або не з’явилися до місця прищів.
Здоровий повноцінний сон дозволить позбутися поганих думок (якщо такі є) і від слідів втоми. Добре провітрене приміщення і якісну постільну білизну — неодмінні умови ідеального сну. Тим, у кого є можливість відправитися за місто, краще це зробити. Спиться там набагато краще.
День одруження — час, коли перестає цікавити все, включаючи лімузини, весільні сукні, ціни в меню і інше, інше, інше. Залишається лише щаслива пара молодят, їх святящиеся від радості очі і блаженні посмішки.