День народження: нестандартний підхід

0
371

Чомусь нам, милим дамам, після двадцяти-двадцяти п’яти років не особливо подобається відзначати свої дні народження. Звичайно, кожен паспортний рік в цьому віці сприймається як рік старіння, а не дорослішання.


Чомусь нам, милим дамам, після двадцяти-двадцяти п’яти років не особливо подобається відзначати свої дні народження. Звичайно, кожен паспортний рік в цьому віці сприймається як рік старіння, а не дорослішання.
Вам здається, що на наступний же день після свята на вас вже менше уваги звертають чоловіки, вже подумуєте про те, що спідниці і сукні потрібно носити довше, а вирізи на кофточках мають бути скромніші. Але насправді, головна проблема невдоволення більшості жінок зовсім не в цьому. Над часом ми не владні, і десь глибоко в підсвідомості вже змирилися з цим. Але з часом у нас з’являється все більше друзів, знайомих, що не може не радувати, і в той же час доводиться хапатися за голову, коли настає час складати список запрошених, меню і розважальну програму для гостей на вашому черговому Дні народження.
Той, хто все ж хоче відчувати себе винуватцем торжества, а не обов’язок «тамадою» на своєму ж святі, повинні зважитися на нетрадиційний підхід до святкування. Так, відзначити день народження в СПБ, можна абсолютно по-новому з захоплюючою концертною програмою. Повірте, ваші гості, та й ви, ніколи не забудете такого свята.
Як би вам не хотілося «пропустити» це єдиний день у році, коли всі цікаві погляди будуть звернені на вашу персону, це не вийде. Про нього вам, просто, не дозволять забути педантичні родичі, колеги і нерозлучні друзі. Зовсім інша ситуація, коли ви запрошені на святкування: приємні клопоти по виборі вбрання, зачіски , макіяжу, подарунка іменинникові. І ось ви уже у всій «бойової готовності», выстукивая каблучками, крокуєте в шикарне кафе, в передчутті цікавого вечора.
Ваш особистий святковий вечір може бути таким же цікавим, якщо ви творчо підійдете до цього. У вас є хороші друзі, в їх кількості переважають чоловіки? Тоді, не соромлячись, попросіть їх замовити вам банкетний зал. І вони не будуть ламати голову над подарунком, і ви вже будете спокійні за місце проведення торжества. А якщо не любите в якості подарунків сувеніри, які потім тільки збирають пил, то попросіть подруг спільно спекти якийсь кулінарний шедевр або взяти активну участь у підготовці розважальній програмі. Повірте, всі залишаться задоволені, адже не доведеться сушити голову над подарунками, а ви будете справжньою зіркою, на яку будуть звернені всі погляди.