Дівчина погодилася вийти заміж за хлопця, якого ніколи не бачила наживо

0
20

Закохані познайомилися в інтернеті.

Молода американка ешлі балк в березні минулого року познайомилася на тіндері з хлопцем з великобританії. Вона завжди мріяла там вчитися, тому налаштувала додаток так, щоб отримувати анкети виключно британців. Через місяць віртуального спілкування англієць запропонував ешлі стати його дівчиною. Пара раз у раз планувала побачитися «наживо», проте через обмеження, пов’язані з коронавірусом, всі їхні поїздки зривалися, пише the sun.

Зрештою інтернет-бойфренд американки купив кільце і заявив, що хоче зробити їй пропозицію. Для цього він все-таки збирався приїхати в сша, щоб в цей значимий для дівчини день поруч з нею були її рідні і друг-фотограф. Ешлі заочно прийняла пропозицію і стала оформляти візу своєму обранцеві, для чого закоханим довелося зібрати безліч документів.

У серпні цього року пара нарешті змогла розвіртуалізуватися. Зворушливими моментами зустрічі ешлі поділилася в тік струмі.

» я дуже щаслива. Знайомлячись в мережі, я не очікувала нічого серйозного, але, як виявилося, знайшла свою любов»,

– написала американка.

Деякі інтернет-користувачі пораділи за неї, проте інші висловили побоювання з приводу такого нестандартного підходу до створення сім’ї.