Застосування фраксель в корекційній косметології

0
411

Поява рубців на шкірі, викликаних хірургічними втручаннями або внешнимтравмированием шкірних покривів, а також утворення розтяжок змушують більшість людей соромиться цих ділянок тіла і ховати їх під одягом або маскувати.


Поява рубців на шкірі, викликаних хірургічними втручаннями або зовнішнім травмуванням шкірних покривів, а також утворення розтяжок змушують більшість людей соромиться цих ділянок тіла і ховати їх під одягом або маскувати косметичними засобами. Більшість людей з такою проблемою стикаються постійно: на шкірі багатьох можна знайти шрами з дитинства, рубці від вугрової висипки на обличчі або сліди хірургічних операцій.
Шрамування утворюється з-за неправильного синтезу сполучної тканини і її поверхневого натягу при великих пошкодженнях шкіри. При хірургічних операціях, навіть при акуратних розрізах і використанні внутрішньошкірних швів, у більшості людей з низькою інтенсивністю утворення сполучної тканини можуть проявитися рубці на шкірі.
Лазерна система fraxel змушує клітини, що оточують пошкоджену область, виробляти колаген та еластин, необхідні для формування нових шкірних поверхонь. При цьому тканини рубця руйнуються, шрами стають менш видимими або зникають зовсім. Якщо усунення дефекту проводиться на обличчі, то в результаті виходить не просто рівна красива шкіра, але і відбувається лазерне омолодження обличчя.
Найбільш поширеною проблемою у жінок після вагітності – розтяжки на грудях, внутрішній поверхні стегон, животі. Такий неприємний косметичний дефект можна спостерігати і у спортсменів в області плечей і стегон. Причиною появи розтяжок є розрив сполучної тканини в місцях різкого збільшення обсягів. Сильні навантаження, гормональні перебудови, тривале розтягнення шкіри послаблюють колагеновий шар і утворюють, по суті, дрібні рубці. Косметичними засобами боротися з розтяжками вкрай важко і неефективно.
Застосування fraxel дозволяє стимулювати утворення нових клітин, створює необхідний колагеновий шар і усуває дефект. Важливо починати лікування розтяжок відразу, тоді ефективність значно збільшується і результат можливий з мінімальної кількості процедур.
Метод фраксельтакже дозволяє усувати неприємні постакне – шрами на обличчі, що залишилися в результаті вугрової хвороби шкіри. Косметичні засоби, механічна обробка і традиційна лазерна шліфовка шкіри дає невеликий результат. Великі рубці постакне залишаються видимими навіть після цих процедур. Впорається з дефектом за силу тільки методом фраксель, який завдяки своєму тонкому променю і технології лазерного омолодження обличчя, працює з микрообластями пошкоджених ділянок шкіри, змушуючи клітини виробляти колаген, який наповнює нерівності і надає шкірі бездоганний вигляд і рівний тон.