Кажу і показую: догляд за шкірою голови від aravia professional

0
22

Всім привіт!

До використання догляду за шкірою голови я дійшла зовсім недавно. Так, я регулярно використовую шампунь, але цього виявилося не завжди достатньо, особливо якщо використовувати засоби для укладання на щоденній основі, які, до речі, ще мають тенденцію підсушувати шкіру голови (не всі, звичайно).

Сьогодні я хочу розповісти про два продукти від aravia professional.

скраб для шкіри голови для активного очищення і прикореневого об’єму volume hair scrub aravia professional.

Упаковка у вигляді важкої банки з необхідною інформацією і гвинтовою кришкою.

Я вважаю, що для такого типу продуктів це прям провальна затія, дуже незручно закривати кришку мокрими руками, а не закривши, дуже легко налити води, цукрові частинки потрапляють на різьбу і все таке. Був присутній контроль першого розтину.

Сам продукт представляє з себе желеподібну субстанцію з великими цукровими частинками.

Желеподібну. З великими частинками. У скрабі для шкіри голови. Нормально нанести засіб на шкіру голови у мене вийшло рівно 0 разів. Ця формула відмінно підійде для скрабу для тіла. Аромат явний, з нотами трав, з яких чітко виділяються кмин і чайне дерево.

Після застосування скрабу я не відчувала ні особливої чистоти, не бачила обсягу, голову мила зі звичною періодичністю і ні годиною більше. Я вважаю, що у мене жодного разу не вийшло повноцінно опрацювати всю шкіру голови, а не просто розтерти скраб по волоссю і ось що потрапило на шкіру, то і моє, як то кажуть. Їм дуже і дуже важко користуватися.

А ось як скраб для тіла, особливо проблемних ділянок на зразок стегон, продукт працює ідеально! відлущує, холодить! краса!

оцінка: 1/10

ціна: ~700₽

термін тестування: 4 тижні по 2 рази за тиждень.

Коробка з необхідною інформацією на торцях, яка дублюється на флаконі, контроль першого розтину був у вигляді слюди.

Присутній захисний ковпачок для розпилювача.

Продукт за текстурою схожий з водою, практично не пахне, тільки в момент розпилення присутній легкий косметичний аромат.

До речі, про розпилення. Робити це зручно, але хотілося б отримувати не хмарка, а чітко спрямовану цівку, це більш ефективно.

Для чого мені такого типу продукти? я сприймаю їх виключно як тоніки для шкіри голови, а ще при їх використанні не забуваю робити масаж шкіри голови. Сказати, що за місяць використання мої волосся стали якимись вау я не можу, але через кілька років застосування подібних продуктів можу сказати, що толк в них є хоча б просто від того самого масажу.

Я наношу спреї на шкіру голови після миття (через день) перед сушінням. Можна нанести і на сухі, але доведеться щось робити із зіпсованою укладанням.

Продукт не впливає на стійкість укладання, регулярність миття.

Фото до / після в цьому випадку вважаю марними, шкіру голови ми все одно не розглянемо і в цибулини не заглянемо.

10/10

4 тижні.