Поговоримо про високі матерії?

0
130

Здавалося б, канули в лету ті часи, коли тканини завозили в Європу з країн Сходу і цінували їх на вагу золота!


Здавалося б, канули в лету ті часи, коли тканини завозили в Європу з країн Сходу і цінували їх на вагу золота! Адже сучасні технології, які використовуються в легкій промисловості, здатні виготовити практично будь-який вид матерії, надавши йому як завгодно вишуканості і шику. Але такі виробництва, як Rubelli, змушують забути про можливі альтернативи! Тканини Rubelli порівнянні з полотнами великих художників – вони прикрашають і музеї, і резиденції коронованих осіб, і ексклюзивні приватні інтер’єри.
Компанія Rubelli унікальна в своєму роді. Зберігши складні технології і ручне виробництво, вона використовує новаторські прийоми, чим і заслужила свою популярність в аристократичних колах. За приватним замовленням майстра Rubelli створюють колекції тканин для королівських сімей Іспанії, Великобританії, Данії, Саудівської Аравії, Оману. Цей італійський бренд знають і шанують найясніші особи кількох поколінь.
Доторкнутися до таких високих матерій може допомогти і італійські меблі для вітальні. Так, скажімо, фабрика Bakokko при виготовленні лавок, пуфів і барних стільців використовує саме елітні тканини Rubelli.
Давно не секрет, що найкращі зразки візуального мистецтва – живопису, скульптури, архітектури – зобов’язані своїм народженням Італії. На благодатному ґрунті, де споконвіку створюються шедеври, і з’явилася фабрика Rubelli. Ставши гідним спадкоємцем знаменитого венеціанського фабриканта Батіста Траполина, Лоренцо Рубелли в 1889 році взяв під своє управління компанію, яка згодом стала одним з лідерів серед виробників декоративних тканин світу. А оскільки відтворення антикварних меблів є одним з напрямків роботи вищевказаної фабрики Bakokko, італійські вітальні в стилі класика вже неможливо уявити без виробів з коронних тканин!
Головний постачальник королівського двору, Рубелли створював чудовий оксамит для центрального залу III Міжнародної виставки сучасного мистецтва у Венеції в 1899 р., а в 1923 р. – вже сам брав участь у I Міжнародній виставці декоративного мистецтва на віллі Реалі в Монці. Пізніше постійні експозиції та відкриття нових шоу-румів стали для Rubelli звичною справою, а завжди бути на виду – головною частиною філософії бренду.
Нині мистецтво Rubelli протягом другого століття розташовується там, де йому і належить бути, – у відомих музеях, оперних і драматичних театрах Європи та світу. Без сумніву, їх слава обумовлена видатними талантами, але архітектура і пишне внутрішнє оздоблення створюють ту атмосферу, яка необхідна для оптимального балансу високого мистецтва у його виконанні та сприйнятті. Так от, тканини Rubelli є одним з найважливіших елементів цієї класичної гармонії!