«Зубные» питання

0
414

Ми не турбуємося про здоров’я своїх зубів, поки якась проблема не приведе нас до лікаря-стоматолога. Стоматологічна клініка – це вже «кінцева точка» нашого неуважного ставлення до своїх зубкам.


Ми не турбуємося про здоров’я своїх зубів, поки якась проблема не приведе нас до лікаря-стоматолога. Стоматологічна клініка – це вже «кінцева точка» нашого неуважного ставлення до своїх зубкам. Тут не тільки можна пройти прості процедури лікування зубів, але і отримати якісні послуги з протезування та імплантації зуба. Стоматологія в Санкт-Петербурзі зараз стала набагато доступніше для звичайної людини, який хвилюється про своє здоров’я, періодично відвідуючи лікарів і проходячи планові медичні огляди.
Лікарі стоматологи стурбовані не тільки тим, що їх пацієнти все частіше приходять до них з такими проблемами, які не підлягають лікуванню, а вимагають негайного хірургічного втручання. Їх також хвилює недостатня обізнаність людей в питаннях щоденного догляду за зубами, дій у випадках різкої зубному болі і так далі.
Досвідчений стоматолог не тільки мовчки проведе необхідну від нього маніпуляцію, але і проконсультує свого пацієнта в питаннях щоденного догляду за зубами та порожниною рота. Так, зубна щітка повинна не тільки змінюватися, як мінімум, кожні три місяці, але і бути досить функціональною. Останнє досягається при наявності щетинок різної довжини. Така щітка буде чистити зуби максимально там, де вони мають постійний контакт з їжею.
Вибираючи між звичайною зубною щіткою і електричної, купуйте дві відразу. Одна буде більш комфортною для ваших зубів вранці (звичайна), а друга (електрична) – ввечері, коли є достатньо часу, щоб приділити його на гігієнічні процедури.
Крім того, щоб зуби були міцними і здоровими, увімкніть свій щоденний раціон молочні продукти, тверді овочі та фрукти. І найголовніше правило – регулярність догляду за зубами. Тільки щоденні гігієнічні процедури і періодичні відвідування стоматологічної клініки допоможуть вам не знати, що таке «зубні» проблеми.