Сатинове постільна білизна — що може бути краще?

0
119

Стародавній Китай славився своїми тканинами. Саме звідти, з гавані Цюаньчжоу, називаючи її Зайтун, арабські купці вивозили красиву бавовняну тканину з гладким блиском. Йшла вона потім на європейські ринки, і вже у Франції отримала назву «сатэн».


Стародавній Китай славився своїми тканинами. Саме звідти, з гавані Цюаньчжоу, називаючи її Зайтун, арабські купці вивозили красиву бавовняну тканину з гладким блиском. Йшла вона потім на європейські ринки, і вже у Франції отримала назву «сатэн». А потім і в Росії мода прижилася на гладку шовковисту тканину. За що ж сьогодні так цінують постільна білизна з сатину?
В першу чергу, за те, що сатин – це тканина з натуральної бавовни. Вона виготовляється з крученої нитки, і чим скрученнее нитка, тим яскравіше блиск тканини. Та й сама нитка переплітається особливим чином; таке плетіння названо атласним.
Сатинова тканина майже не мнеться. Якщо ви не любите заправляти свою постіль – виберіть постільна білизна з сатину, і ваша спальня завжди буде мати свіжий вигляд.
Сатиновий блиск додає особливу яскравість забарвлення постільної білизни. Воно витримає не менше 200-300 прань, перш ніж почне тьмяніти. Втім, треба пам’ятати, що прати сатинові тканини потрібно при температурі не вище 30-40 гр., тоді вони не дадуть усадку. А висока щільність переплетення ниток сатинового полотна – запорука його довговічності і зносостійкості.
Виготовлене із чистої бавовни сатинове білизна не буде електризуватися, липнути до тіла і зісковзувати з ліжка. На такому білизна комфортно спати, під ним не холодно і не жарко. Бавовняна тканина натуральна, вона добре вбирає вологу і пропускає повітря.
Варто згадати і про вартість сатинового постільної білизни, а для такої якості – вона не так вже й висока. Сатин, наприклад, значно дешевше натурального шовку, а тим не менше саме сатин використовується при пошитті елітної постільної білизни. Білизна люксового сегменту представляють на російському ринку такі марки, як Valeron (Валерон), Pierre Cardin (П’єр Карден), Le Vele (Ле Веле), TAC (ТАЧ), ARYA (Арія) та інші. Розкішна постільна білизна з сатину чудово виглядає і відрізняється продуманим візерунком. Високоякісної тканини відповідає копітка робота професійних технологів і дизайнерів. Східні візерунки, африканські мотиви, тонка смужка, ніжні переходи кольорів і їх яскраві контрасти – дизайнерами постільної білизни запропоновано стільки варіантів його забарвлення, що буде задоволений найвибагливіший смак.
Сатинове постільна білизна – це ще й прекрасний подарунок. День народження, весілля, новосілля – воно буде доречно усюди. Це річ, в рівній мірі що поєднує в собі практичність і вишуканість. Підносите подарунок сатинову постільну білизну, і воно буде радувати близької вам людини не один рік!