Що треба знати про міжнародний день миру? конкурс

0
31

Щорічно 21 вересня у всьому світі відзначається міжнародний день миру. Це чудове свято добра та надії закликає кожного задуматися, як побудувати безпечний і справедливий світ, навчитися жити у злагоді один з одним. Адже запорука щасливого життя — це світ без хвороб, агресії та насильства.

Робити світ кращим можливо не лише на глобальному рівні держав чи континентів. Це під силу кожному, навіть наймолодшому школяреві! адже взаємодопомога, повага та толерантність є запорукою безпечного існування маленької планети під назвою «школа», а створення сприятливої психологічної атмосфери є найважливішим стратегічним завданням для всіх учасників освітнього процесу.

Саме з нагоди відзначення дня миру освітній проєкт «на урок» проводити конкурс для школярів «світ – мова щастя», який триватиме з 14 вересня по 13 жовтня 2021 року. На вас чекає багато цікавої та корисної інформації й завдань:

  • про цілі сталого розвитку;
  • безпосередньо про день миру та особливості відзначення цього свята.

Також конкурс стосуватиметься питань дружби, конфліктів і булінгу в учнівському колективі. У завданнях використано відео ілюстрації та реальні ситуації з життя сучасних школярів.

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання.

Традиційно на всіх учасників чекають нагороди – кожен отримає сертифікат чи диплом. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та дізнавайтеся про секрети спілкування міжнародною мовою щастя!