Як приготувати пиво в домашніх умовах

0
123

Напевно, кожен любитель пива, чоловік це чи жінка, з ностальгією згадують смак пива тих часів, коли пивзаводи взагалі випускали тільки два – три сорти. І я до сих пір згадую не передається смак натурального, «живого » Жигулівського» пива з підкресленою гірчинкою.

І ось на цій нотці мене відвідала думка, як приготувати пиво в домашніх умовах з натуральних компонентів? Простудіювавши простори інтернету, з’ясував, що, виявляється, може і багато виробників солоду надають любителям пива цю можливість приготувати пиво в домашніх умовах.

Простий спосіб приготувати пиво в домашніх умовах.

Найпростіший спосіб це придбати готовий солодовий екстракт. Як ми бачимо, виробник пропонує величезний вибір сортів пива для домашнього приготування (не те, що за часів Союзу).
Перше, що потрібно зробити, це відвідати і прочитати форуми з пивоварінню. Самий великий і докладний, на мій погляд, є сайт компанії «Тедді Бір», де кожен може почерпнути багато корисної інформації.

Згідно численним рекомендаціям форумчан, для першої варіння пива в домашніх умовах можна придбати солодовий екстракт світлого пива типу «Coopers Lager» та набір для початківця пивовара. Набір включає в себе пластиковий ферментер для основного бродіння пива, гідрозатвор, що запобігає попадання зовнішнього повітря і бактерій у ферментер, термометр рідкокристалічний самоклеючий для контролю температури бродіння сусла в ферментері, цифровий термометр для контролю затирання сусла, гідрометр для визначення щільності сусла, пластиковий кран для розливу пива в ємності і пластикова лопатка для перемішування сусла.

Будь-яка компанія докладає до свого набору інструкцію з приготування домашнього пива. Для того щоб детально розібратися, як зварити своє перше пиво, потрібно прочитати не тільки інструкцію. На сайті компанії «Тедді Бір» є розширене опис процесу приготування пива, на основі якого можна отримати дуже хороше пиво, використовуючи практично будь-який набір солодового екстракту.

Після того як пиво перебродило його розливають по пляшках, це можуть бути пластикові, а краще скляні пляшки, і ставлять в темному і прохолодному місці для дозрівання. Думки домашніх пивоварів про мінімальний термін дозрівання пива розходяться, деякі стверджують, що достатньо і двох тижнів, але краще витримати не менше місяця.

І коли настане довгоочікуваний момент дегустації домашнього пива, ви зрозумієте, що праця і час на приготування домашнього пива витрачено не дарма.

Джерело: http://tovstuha.com.ua/