Як ігнорувати чоловіка, щоб він думав тільки про тебе

0
10

Ігнор-небезпечна зброя, яке в невмілих руках може закінчити всі відносини і виникла симпатію, а в інших розпалити і підтримувати інтерес до жінки. Як же знайти цю грань? з одного боку, хочеться, щоб чоловіка тягнуло до вас магнітом, а з іншого — надмірні старання можуть все зіпсувати.

Варто відзначити, що алгоритм дій буде залежати від того, в яких відносинах ви вже перебуваєте. Знайомства зав’язалися недавно або ви вже давно у відносинах? у кожному окремому випадку дії будуть відрізнятися. Погодьтеся, буде виглядати дивно, якщо після декількох побачень і взаємного інтересу один до одного ви перестанете відповідати на дзвінки і sms.

Важливо знати, що ігнор — не найкраща зброя для досягнення любові і прихильності вашої другої половини до вас.

Мовчання і байдужість в більшості випадків розцінюється чоловіками як відсутність симпатії і незацікавленість. Думка про те, що чоловіки люблять складності і готові битися до останнього для завоювання сподобалася жінки, застаріло.

Саме цими переконаннями живуть «снігові королеви», які чекають, що їх завоюють, доб’ються і розгледять серед брил льоду добру ніжну дівчинку. У сучасному світі все стало простіше і стрімкіше: якщо дівчина відповідає взаємністю, за нею починають доглядати; якщо випускає колючки, чоловік швидко втрачає інтерес.

Тактику легкої байдужості можна включати тільки на етапі, коли чоловік знаходиться в стані закоханості і вже визначився з вибором.

Тоді ненав’язливо можна на час захопитися якимись справами і забути відповісти на дзвінок, пропустити незручне повідомлення або не поспішати передзвонювати в разі пропущеного виклику. А також ще ряд маленьких жіночих секретів.

  1. не варто розчинятися в чоловікові і давати йому відчуття повного володіння вами.

    Залишайте місце своїм інтересам, справах і захопленням. Бачачи, що вам завжди є чим зайнятися і що ви не кидаєте всі справи для зустрічі з ним, він буде до вас тягнутися. Це також пробудить в ньому інстинкт мисливця, і він захоче докласти всіх зусиль, щоб ви якомога більше часу проводили з ним.

  2. дуже часто закохана дівчина робить все, щоб догодити об’єкту обожнювання.

    І замість того, щоб чоловік брав ініціативу в свої руки, це робить дівчина. Ролі змінюються, і з часом чоловікові стає з нею нецікаво. Показуйте свою симпатію, відповідайте взаємністю, але ваші справи повинні стояти на першому місці, тому правила гри повинні бути за вами, а не розвиватися за його сценарієм.

  3. елемент гри і кокетства теж ніхто не відміняв.

    Ви можете весь час бути на зв’язку або бажати один одному на добраніч щовечора, але в один день змінити звичний шаблон поведінки. Нерідко відсутність sms або довгоочікуваного дзвінка змушує другу половину задуматися і похвилюватися про причини, які цьому сприяли. А ви як ні в чому не бувало можете сказати, що були зайняті дуже важливою справою. Це нерідко підігріває інтерес до вас чоловічої половини, головне — не частити і не перегинати з цим палицю. Те, що дійсно завжди змушує думати про вас чоловіка, — це щирість, взаємність і жіночність.