Як знайти хорошого дизайнера?

0
103

На початку ремонту перед кожним з нас постає питання про те, робити чи всі роботи самостійно або залучати фахівців? Тут багато залежить від фінансових можливостей власників нерухомості.


На початку ремонту перед кожним з нас постає питання про те, робити чи всі роботи самостійно або залучати фахівців? Тут багато залежить від фінансових можливостей власників нерухомості. Адже крім дорогих матеріалів доведеться сплачувати ще й за послуги професіоналів.
Насправді, думка про те, що приватний дизайнер інтер’єрів і хороша бригада будівельників, вам не по кишені – помилково. Далеко не всі люди володіють почуттям стилю, творчими нахилами або вишуканим смаком. Деякі зовсім не розуміють, як можна створити відмінний дизайн внутрішніх приміщень. Якщо ви ставитеся саме до цієї категорії людей – не варто витрачати гроші на дорогі матеріали і намагатися зробити все самостійно. Краще найміть хорошого фахівця-дизайнера.
Чому він може вам допомогти? Дизайнер здатний втілити мрії в реальність. Але тут також важливо вибрати хорошого фахівця, щоб потім не шкодувати і не думати про те, що краще було зробити все самому. Хороший професіонал проведе якісне декорування інтер’єру в максимально короткі терміни. Причому за прийнятними цінами.
Як же відрізнити спеціаліста від звичайного тюхтія?
1. Слід скласти детальний список того, що ви хочете бачити у власній квартирі. Бажано ретельно підготуватися, визначитися з кольором, стилем або меблями. З цим списком можна звертатися до професіоналів. Попросіть у них рада, дізнайтеся, що краще змінити або доповнити. За відповідями відразу стане легко відрізнити профі від новачка в цій справі. Фахівець відразу зрозуміє, що ви хочете, і запропонує найкращий варіант виконання вашої задумки.
2. Наступний крок: начерк. Попросіть зробити проект або кілька ескізів майбутнього інтер’єру. Дізнайтеся, які плануються використовуватися матеріали. Фахівець завжди знайомий з останніми новинками в ремонтній сфері.
3. Також слід дізнатися, чи зможе дизайнер «вкластися» в запланований бюджет. Це допоможе правильно розпланувати кошти, інакше їх може просто не вистачити.
4. Можна попросити у дизайнера приклади попередніх робіт. Він надасть вам своє портфоліо, а вам вже вирішувати: чи подобається такий стиль виконання чи ні.
5. Дізнайтеся, як часто фахівець буде відвідувати об’єкт? Хороший майстер присутній від початку і до кінця процесу. Де ж знайти фахівця? На спеціалізованих сайтах, наприклад на http://kvartir-design.ru/uslugi-diesign.html ви знайдете якісні роботи дизайнерів за прийнятними цінами.
Варіанти обробки приміщень можна подивитися прямо на сайті. Не забудьте про те, що спочатку вам слід визначитися з власними уподобаннями в інтер’єрі та ремонті. Успіхів!