Біоревіталізація – природний спосіб омолодження

0
204

Кожен новий біологічний рік додає нам мудрості і … зморшок. А так хочеться, щоб життєвий досвід не відбивався на зовнішньому вигляді. Для цього в косметології і придумали такий метод як біоревіталізація.


Кожен новий біологічний рік додає нам мудрості і … зморшок. А так хочеться, щоб життєвий досвід не відбивався на зовнішньому вигляді. Для цього в косметології і придумали такий метод як біоревіталізація.
Зараз косметологічна галузь розвивається в прогресивному руслі. Кожен день ми чуємо про винаходи вчених, які допомагають зберегти молодість і красу, підкоригувати фігуру. Найбільше, такі наукові звершення радують нас, жінок, не бажають коритися нікому і нічому, навіть часу.
Найбільш затребуваною процедурою в області омолодження шкіри обличчя є максимально природний комплекс біоревіталізації. Він являє собою досить простий лікувальний процес, який дає можливість глибоко зволожити виснажену шкіру, повернути її тургор і еластичність, поліпшити тонус і навіть відновити структуру верхніх шарів епідермісу. Процедура виконується за допомогою ін’єкцій биоревитализантов. Не лякайтеся цього слова. Насправді, головним компонентом, що входять до складу цього косметичного комплексу є гіалуронова кислота.
Механізм дії процедури біоревіталізації такий: молекули гіалуронової кислоти, потрапляючи під шкіру пацієнта, відновлюють її власні ресурси. Адже, саме ця речовина від природи утримує нашу шкіру в ідеальному стані. Але з роками кількість гіалуронової кислоти істотно зменшується і це проявляється в сухості шкіри, появі спочатку дрібних, а потім більш помітних зморшок. Ін’єкції биоревитализантов не відторгаються організмом, а навпаки вбудовуються в природну структуру гиалуронана (основного компонента позаклітинного матриксу), будучи «будівельним матеріалом», від якого шкіра отримує свій «заряд бадьорості».
Ще в далекому 34-му році двадцятого століття вчені, знаючи про її унікальні зволожуючих властивості, отримали гіалуронову кислоту. Але налагодити її виробництво вийшло зовсім недавно, адже в такій тонкій процедури омолодження потрібен тільки чистий, високоякісний матеріал, який принесе користь організму. Старіння організму внутрішньо відбувається за рахунок уповільнення перебігу всіх біохімічних процесів, а зовні це проявляється зменшенням водного балансу шкіри і, як наслідок, втрату тургору і появою зморшок. Але навіть одна молекула цього хімічного полімеру, має властивість утримувати до декількох тисяч молекул води, що і є найціннішим косметологічним якістю.
Ця процедура абсолютно безболісна і рекомендована вже з 25-річного віку з метою профілактичного впливу на шкіру. Биоревитализирующие ін’єкції відомі не тільки своїми постачання живильними властивостями, вони також покращують її стан після негативних наслідків дерматологічних захворювань, впливу сонячних променів і агресивних косметологічних процедур.