Чого хоче чоловік?

0
407

Мільйон крилатих виразів і роздумів на тему «чого хоче жінка?» привів нас до думки написати замітку про те, а чого ж хоче чоловік?


Мільйон крилатих виразів і роздумів на тему «чого хоче жінка?» привів нас до думки написати замітку про те, а чого ж хоче чоловік?
Навіть якщо ви вважаєте свого милого істотою, у якого роками вироблений сильний імунітет на еволюцію і алергічна реакція на наші сопливі філософські міркування про життя у всіх її проявах, це не означає, що він зовсім вже не людина. До того ж, вишукуючи у Всесвітній Мережі рецепти смачних салатів для свого чоловіка, ви не раз, мабуть, ловили себе на думці про те, що хочеться не просто ситно нагодувати його шлунок, але і підживити духовно. І якщо ви скаржитеся, що у ваших стосунках немає нічого, крім низинних утіх і щоденного задобрення бога Живота, то пора-таки розбиратися в ситуації. Невже, дійсно, ви все життя прожили або хочете провести з людиною, яка нічого не хоче з того списку, що потрібно вам?
Те, що чоловік і жінка – істоти кардинально різні, помітно не тільки за первинними статевими ознаками. А тому зовсім наївно вважати, що йому потрібно від життя, і від вас зокрема, те ж саме, про що мрієте ви. Наприклад, пропонуючи чоловікові близькість і спорідненість душ, жінка має на увазі під цим те, що всі інтереси і бажання чоловіки повинні бути сфокусовані на одній людині – на ній. Але він це розуміє, як обмежування свободи, яка є обов’язковим фактом комфортного існування кожного чоловічої індивідуума.
Саме слово «близькість» для жінки означає відверті розмови на будь-які теми, чоловік же не любить довго висловлюватися, його психіка не витримує «словом по древу». Якщо хочете поговорити з чоловіком, то спілкуйтеся тільки по справі, і побільше конкретики.
Коли ви опікуєтеся чоловіка, намагаючись убезпечити його від побуту, щоб він навіть не бачив, як готується сніданок, гладяться сорочки і міняється постільна білизна, то таким чином ви самі ж його «розслабляєте». Комфорт – це добре, але надмірна підприємливість і турбота робить з чоловіка-воїна «диванну приналежність», з якої нічого не візьмеш, навіть прибитої полички на кухні.
Думаєте, що чоловік хоче собі ідеальну жінку, яка чекаючи його з роботи, цілий день простовбичив біля плити? Обмежтеся смачним салатом і ситним шматком м’яса. Вистачить, щоб не померти з голоду, та й ви встигнете привести себе в порядок, зустрівши його квітучою і пахла.
Чоловік хоче красиву і ніжну жінку. Завоевательницы їх залучають тільки в якості рольової гри на один вечір. Та й нам, погодьтеся, потрібен захисник. Ви побачите поруч з собою ідеального чоловіка і будете відчувати, що йому потрібно тільки тоді, коли самі визначитеся зі своїми бажаннями і прагненнями. По-іншому ніяк.
Насправді, бажання чоловіки не настільки різнобічні, в них більше конкретики, ніж у жіночих. Але для того, щоб визначити, що ж хоче саме ваш чоловік, потрібно зрозуміти, чого хочете ви.