Краса без чистоти не буває

0
112

Канони краси у багато часи змінювалися, шляхи її досягнення та збереження також.


Канони краси у багато часи змінювалися, шляхи її досягнення та збереження також.
Якщо раніше достатньо було мати довгі коси, і залучити цим чоловіка, то зараз за цими «косами» потрібен постійний професійний догляд, стрижки, фарбування. Те ж стосується і шкіри, яка дуже страждає від зовнішніх несприятливих чинників. Ми можемо заощадити на чому, але на здоров’я, яке виражається в гарному доглянутому тілі, ми економити не повинні. Цю позицію жінок давно зрозуміли салони краси, і тепер їх сервіс надає послуги відповідно до смаків і засобів прекрасних відвідувачок. Але найголовніше, що радує всіх клієнток одноразові матеріали, посилання на які говорить про високу якість надаваних послуг і їх безпеки для здоров’я.
За якими принципами ми вибираємо салон краси? Чому нас тягне саме в один із маси розташованих у нашому районі міста? Все залежить від грошей, скажете ви. А ось і ні: від сервісу. Багатьом покупцям не потрібен чай або каву і послужливий майстер, набагато більше про салоні їм скаже чистота. Під час кожного відвідування або процедури жінка повинна відчувати себе особливою, тому звертає особливу увагу на матеріали і інструменти, якими користуються майстри. Бажано, щоб вони були одноразовими. Особливо, це стосується бахіл, рукавичок, рушників, чохлів на кушетки, простирадл.
Успішність і популярність салону залежить не тільки від персоналу, але і від його матеріальної комплектації. Якщо все буде на вищому рівні, то задоволені клієнти будуть ділитися своїми враженнями зі своїми рідними, друзями та знайомими, а це – найкращий маркетинговий хід.