Особливості прання в машині-автомат

0
122

Сучасний технічний прогрес приносить особливу користь та полегшення життя у побутовій сфері звичайної господині. Але в той же час, наш чоловік став більш вимогливий до домашньої техніки і кількістю функцій, що виконуються нею.


Сучасний технічний прогрес приносить особливу користь та полегшення життя у побутовій сфері звичайної господині. Але в той же час, наш чоловік став більш вимогливий до домашньої техніки і кількістю функцій, що виконуються нею. І якщо посудомийна машина або пральна машина-автомат, володіє достатнім функціоналом, що задовольняє всі вимоги свого господаря, то вона стає повноцінним членом сім’ї.
Так, наприклад, відома марка Indesit, яка випускає багатий модельний ряд сучасної побутової техніки, вже багато років є лідером продажів і позитивних відгуків вдячних домогосподарок. Але навіть такі відомі тренди не можуть гарантувати, що ваша помічниця може прослужити без поломок довгі роки. На жаль, як би не намагалися виробники, але статистика звернень в майстерню «РемБытТех» говорить про те, що проблеми поломок мають екологічну підґрунтя (жорстка, забруднена вода) або ж не залежний від людини фактор перепади електричної напруги. Ремонт пральних машин Indesit особливо важливий для тих, хто вже багато років довіряє їм таку відповідальну роботу, як чистоту білизни в своєму будинку. Звернувшись на сайт rembitteh.ru, ви отримаєте швидкий відповідь про терміни виконання роботи і навіть про можливу причину поломки.
Пральна машина-автомат – річ невибаглива, але все ж є деякі правила, дотримуючись яких, ви забезпечите їй довге і безперебійну роботу:
• речі з масивними прикрасами, гудзиками і металевими пряжками небажано завантажувати в машину-автомат. Мало того, що вони можуть втратити свою форму, зламатися або погнутися, та ще і велика ймовірність того, що буде подряпаний люк і барабан машинки;
• намагаючись заощадити свій час і завантажуючи подвійну порцію брудної білизни, ви ризикуєте отримати поступове послаблення потужності машинки і неякісну прання;
• використовувати порошок для ручного прання в машині-автомат не варто. Така техніка розрахована на синтетичні миючі засоби із спеціальною позначкою «автомат». Не експериментуйте, це вам обійдеться дорожче, ніж економія на порошку.
І останнє, але, мабуть, найважливіше: не залишайте надовго свою помічницю без нагляду. Багато реклами широко пропагують той факт, що ви можете піти на роботу, залишивши всі проблеми на вашу побутову техніку, але довіряти цьому варто не на всі сто відсотків. Ніхто не виключав такий варіант, як перепад напруги або замикання.