Серіал «величне століття»: актори в житті

0
24

серіал» чудове століття » знайшов величезну популярність у глядачів завдяки цікавому сюжету, хорошій грі акторів, приголомшливим костюмам і декораціям. Напевно багато шанувальників задавалися питанням, які їхні кумири в реальному житті.

Розкриємо таємницю долі виконавців головних ролей. Отже, дізнайтеся, як склалося їхнє життя поза екраном і чим став «чудовий вік» для кожного з акторів:

Султан сулейман чудовий (халіт ергенч)

Своє прізвисько сулейман чудовий придбав завдяки мудрій внутрішній і зовнішній політиці, що дозволило османській імперії процвітати багато років.

Глядачі ж погодяться, що це ім’я йому підходить зважаючи бездоганного зовнішнього вигляду і розкішних костюмів, які лише підкреслили видатні дані актора халіта ергенча.

Як і його герою, зачарованому роксоланою-хюррем, ергенчу довелося пізнати любовні перипетії і силу засліплюючого почуття.

На зйомках іншого турецького проекту «тисяча і одна ніч» актор закохався в свою колегу бергюзар корель і заради неї залишив дружину соясалди гіджем.

Зараз пара з трепетом згадує пору розвитку їхніх стосунків і разом ростить сина алі.

Хюррем султан (мер’єм узерлі)

Актриса виконала роль дочки українського священика роксолани, яка спочатку стала наложницею султана, а потім його дружиною.

Хюррем опинилася в центрі палацових інтриг, які вона обертала на свою користь, вносячи важливу лепту в державні справи імперії і захищаючи власний статус і дітей.

Зйомки «чудового століття» свого часу стали для мер’єм узерлі порятунком: завдяки серіалу вона позбулася затяжної депресії.

Але біда наздогнала її знову до кінця третього сезону телепроекту. Раптово актриса зникла, і ніхто зі знімальної групи не знав, де вона знаходиться.

Як виявилося пізніше, для мер’єм настали важкі часи: вона розлучилася з нареченим, будучи на четвертому місяці вагітності, і складно переживала розрив.

Але, як і її сильна героїня, узерлі зуміла оговтатися після удару.

читайте також: османська імперія: сулейман чудовий і його дружини

Махідевран султан (нур феттахоглу)

«величне століття » не став для нур проривом. Вона і до цього серіалу входила в топ найбільш рейтингових турецьких актрис. Але участь у масштабному проекті лише зміцнила її лідерські позиції.

Серіальне життя актриси виявилося куди менш безхмарним.

У проекті феттахоглу виконала роль першої дружини султана і матері спадкоємця, яка зненавиділа хюррем з моменту її появи в палаці.

Саме нова кохана зруйнувала відносини махідевран з султаном сулейманом, що змусило жінку плести підступи проти суперниці.

У реальному житті нур обійшлося без драми: вона щасливо заміжня вдруге за бізнесменом левентом везіроглу і виховує разом з чоловіком спільну дитину.

Валіде султан (небахат чехре)

Актриса втілила роль матері султана сулеймана чудового, яка свого часу чинила величезний вплив на політику сина.

Валіде зруйнувала стереотип покірної жінки і показала, що владою можна розпоряджатися на рівних з чоловіком.

Як і годиться, така сильна дама не прийняла собі подібну хюррем, адже з покірною махідевран їй було впоратися набагато простіше.

Багато в чому на підступність валіде штовхав материнський інстинкт, а ось актриса, яка зіграла її, так і не стала матір’ю.

Проте небахат чехре може похвалитися успішною кар’єрою з помітним послужним списком: вона була моделлю, завоювала титул «міс туреччина», працювала в кіно і на тб.

Зараз чехре не тільки знімається, але і веде активне світське життя.

Шехзаде мехмет (гюрбей ілері)

Гюрбей втілив на екрані старшого сина хюррем і сулеймана, якого султан бачив своїм наступником.

На жаль, зійти на трон шехзаде так і не довелося, але ось запасти глядачам в душу — на всі сто відсотків.

Багато шанувальниць відзначають, що актор гюрбей ілері — один з найкрасивіших виконавців в серіалі, і важко з ними не погодитися.

Заради того, щоб отримати роль і перевтілитися в сина султана, гюрбею довелося набрати вагу і обстригти своє довге волосся, про що він зараз ні краплі не шкодує.

Зйомки принесли ілері не тільки популярність, але і любов: актор зустрічався з колегою езгі еюбоглу, виконавицею ролі айбіге. Однак роман пари не витримав випробування часом-актори розлучилися.

Зараз у гюрбея нова кохана, з якою він щасливий, але ім’я обраниці розкривати поки не хоче.

Серіал подарував глядачам таких яскравих персонажів, що припинити стежити за їх долями до фіналу проекту просто неможливо.

А ви любите дивитися серіал»величне століття»?

читайте також: кращі турецькі серіали про кохання